איסוף כרטיסים כתחביב

/
/
/
18 Views

לקנות כרטיסי הגרלה זה משהו שהרבה אנשים עושים וברגע שהם מגלים שכרטיס לא זכה להם בכלום הם פשוט מקמטים אותו וזורקים אותו. למרות שהכרטיס לא היה מספר מנצח הוא עדיין היה שווה כסף. זה בגלל שיש הרבה אנשים שיקנו כרטיסים כאלה ממך למרות שלא היה להם תמורה. ניתן למכור את הכרטיסים הללו ב-eBay, האתר למכירות פומביות של דברים. אנשים מבקשים כרטיסי הגרלה שנמחקו לאחר שגילו שלא זכה בהם כלום.

אפשר לתהות למה כרטיסים כאלה יהיו למכירה. העובדה היא שהרבה אנשים אוספים כרטיסי הגרלה משומשים כתחביב. התחביב החדש הזה נקרא לוטולוגיה ויש מאות אספנים כאלה שמפרסמים פרסומות לקניית כרטיסים כאלה מחנויות ואחרים שאין להם שימוש בהם. ישנם מספר אתרים המוקדשים לתחביב זה ואנשים מעלים את החיפוש שלהם לרכישת כרטיסים כאלה באתרים אלה. להגרלה עשויים להיות מחירים שונים, והרוכש יהיה זכאי לה לפי מחיר הכרטיס שנקנה. לכן, אם אדם קונה כרטיס זול, הוא יהיה זכאי למחיר קנייה נמוך יותר.

ההתעניינות בכרטיסי הגרלה משומשים הביאה לכך שמוזיאון הוצב עם כל הסחורה שנשמרה לצפייה ציבורית. עם כל כך הרבה כרטיסי לוטו שונים זמינים בכל מדינה, אספנים אובססיביים לגבי הצורך להחזיק כמה שיותר באוספים שלהם. תחביב זה דומה מאוד לאוספי בולים ואוספי מטבעות שבהם אנשים תמיד מחפשים אחר פריט ייחודי שאין להם עדיין. רוב האספנים הופכים לאובססיבים ויותר מכך אספן הכרטיסים. האנשים האלה מוכנים לשלם כסף טוב עבור קניית כרטיסי הגרלה משומשים ומושלכים. אלה שיש להם הרבה כרטיסים אלה מתעסקים במכירתם לאספנים. כמו כן, אין זה משנה המחיר של הכרטיס שתאסוף, כי כרטיס עתיק זול יהיה שווה כמו כרטיס עתיק בעל ערך מלא.Source by Jessica N King

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved