איסוף דובונים – תחביב רווחי

/
/
/
29 Views

איסוף דובונים הוא תחביב נהדר באמת. זה מתחיל לעתים קרובות עם הדובון של ילדותך מכיוון שלאנשים רבים קשה להיפרד מה"חבר" שלהם. הם ישמרו אותו במשך שנים וזה מהווה נקודת התחלה טובה למדי לאוסף של דובונים.

בין אם אתם אוספים דובים עתיקים יקרים וקשים למציאת או דובים מודרניים, תוכלו להפיק הנאה רבה מהחיפוש.

אם אתה לא יודע הרבה על דובונים ישנים, אתה בהחלט יכול לקנות ספר או מדריך עיון שיעזור לך. ישנם שפע של ספרים זמינים אשר יספקו לך את המידע הדרוש על הדובים הפופולריים ביותר ואספנות.

אם אתה נהנה ללכת למכירות פומביות, חנויות יד שניה, מכירות מוסך ושווקי פשפשים יש לך מקור מצוין לדובונים. אתה יכול למצוא דובי אספנות עתיקים ומודרניים לאוסף שלך.

אם אתה יודע קצת על דובונים אתה יכול לנסות לעקוב אחר מכירות פומביות מקוונות. מכירות פומביות הן אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא את הדובונים הנדירים יותר. ברור שהחיפוש המקוון שלך יהיה הרבה יותר קל אם תלמד את השמות או סוגי הדובונים שהכי ניתנים לאספנות.

איסוף דובונים נדירים ובעלי ערך בהחלט דורש יותר ידע. מסיבה זו הייתי מציע לחקור את סוגי הדובים השונים וכיצד ניתן לזהות אותם. אתה חייב לדעת מה לחפש כדי לזהות דובון אספנות טוב. ידע זה יעזור לך לבנות אוסף בעל ערך רב של דובים ישנים.

איסוף דובונים הוא תחביב שכל אחד יכול ליהנות ממנו. כשאתה בחוץ מחפש או גולש באינטרנט אחר דובון זה יעזור מאוד אם חקרת את ההיסטוריה של היצרנים. ידע הוא הדבר החשוב ביותר באיסוף עתיקות. דובים הם בהחלט לא חריג לכלל זה.

רוב האנשים מופתעים ללמוד את ההיסטוריה של דובונים. הדובונים הראשונים הופקו בשנת 1902. הסיפור של הנשיא האמריקני טדי רוזוולט וציד הדובים שלו ידוע מאוד ולכן לא אחזור עליו כאן. הדובי נקרא כמובן על שמו של טדי רוזוולט. באותה שנה ייצרה חברת שטייף בגרמניה דוב צעצוע. דובי שטייף, במיוחד הדובים המוקדמים הם בין הדובים היקרים ביותר לאספנים.

יצרנים ידועים אחרים של דובי אספנות בארה"ב ובאנגליה כוללים את Ideal, Merrythought, Chad Valley, Chiltern, Farnell והרמן. אם יתמזל מזלכם למצוא דוב ישן על ידי כל אחד מהיצרנים הללו, הוא ניתן לאספנות רבה.

אתה יכול לבנות אוסף של דובונים שיעניק לך הנאה רבה. האוסף שלך גם ימשיך לעלות בערכו ככל שיעברו השנים.Source by John Mowatt

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved