איך להפוך לבלוגר אופנה

/
/
/
34 Views

כיום, יותר ויותר בנות ונשים בכל הגילאים עולות לרשת כדי לקבל עצות אופנה ויופי שלהן. זה לא מפתיע באמת, שכן מדריכי איפור מקוונים ומדריכי אופנה מציעים את השילוב המושלם של נוחות ורלוונטיות, עם המבחר העצום של בלוגריות אופנה ויופי, כלומר כל בחורה יכולה למצוא את גורו הסטייל המתאים לה.

בשל העידן המקוון החדש הזה של אופנה ויופי, יותר ויותר אנשים גם מחליטים להפוך לבלוגרים בעצמם ולשתף אחרים בטיפים והטריקים שלהם בתחום היופי והאופנה. אם אתה שוקל לעשות זאת בעצמך, הנה מדריך קצר כיצד להפוך לבלוגרית אופנה מצליחה.

ראשית, למד להכיר את הסגנון שלך ואת מה שאתה רוצה לחלוק עם הקהל שלך. אתה יכול, למשל, לאהוב אופנת רחוב בתקציב נמוך, ותרצה לשתף את הקהל שלך כיצד להשיג את הפריטים הטובים ביותר במעט מאוד כסף. לכן אתה יכול ליצור את הבלוג או ערוץ היוטיוב שלך על זה.

מצד שני, ייתכן שתעדיף מוצרים יוקרתיים יותר ולכן תרצה לרכז את הטיפים והעצות שלך סביב מציאת אלה. אתה יכול, למשל, למצוא את פריטי המעצב המפתח הטובים ביותר לקנות במחיר סביר, לעזור למעריצים שלך למצוא את הפריטים המושלמים ואת ההשקעה של כספם.

הדבר הבא שיש לזכור בעת בניית המעקב המקוון שלך הוא בדיוק איך אתה הולך לתקשר עם הקהל שלך. יש אנשים שהם מטבע הדברים מאוד פטפטנים, ומעדיפים לעשות סרטונים המציגים את ציוד האופנה שלהם או עושים הדרכות איפור. אנשים אחרים מעדיפים לכתוב או לצלם, ולכן הם מתאימים יותר לבלוג או אינסטגרם.

כדאי לזכור שאופנה ויופי הם שדות חזותיים מאוד, ולכן אינסטגרם ויוטיוב הן שתיים מהרשתות החברתיות הטובות ביותר להתחיל לשתף בהן את התוכן שלך ולבנות קהל. ואכן, הפלטפורמות האלה הן המקום שבו התחילו הרבה מאוד בלוגרי אופנה ויופי מפורסמים.

העצה הבאה היא לוודא שאתם דואגים לשוחח עם הקהל שלכם כמה שיותר ולבנות איתו מערכת יחסים חזקה. זו אחת הסיבות לכך שכל מיני יוטיוברים כל כך מצליחים, וזאת משום שהם יוצרים קשר אמיתי עם הקהל שלהם בכל פעם שהם מדברים ישירות אליהם בערוץ יוטיוב.

אחרת, הקפד לשוחח עם הקהל שלך בקטע התגובות של הבלוג שלך ובפלטפורמות אחרות של מדיה חברתית. קחו את הזמן להקשיב לבקשות שלהם וגם לענות על כל שאלה שיש להם. זה יעזור לך לבנות מערכת יחסים נמכרת עם העוקבים שלך ולעודד אנשים נוספים לעקוב אחריך.

עם זאת, מילת אזהרה: זה יכול להיות קל לפזר את עצמך רזה מדי כשאתה מנסה להפוך לבלוגרית אופנה מצליחה. בשל העובדה שיש כל כך הרבה רשתות חברתיות בחוץ, קל לאבד את המיקוד בסוג הקהל אליו אתה פונה. במקום זאת, התמקד בבניית הקהל שלך בשתי פלטפורמות חברתיות בלבד לפני שתנסה לבנות קהל במקום אחר.

העצה האחרונה שלנו למי שתוהה איך להפוך לבלוגרית אופנה ויופי מצליחה היא שחשוב לא לצפות ליותר מדי מהר, ולזכור שהתמדה היא המפתח. מלבד כמה ברי מזל, לבלוגרים רבים לוקח שנים עד שהם מתפרסמים, אז אתה חייב להיות עקבי במאמצים שלך כדי לראות תוצאות לטווח ארוך.

אלו רק כמה טיפים כיצד להפוך לבלוגרית אופנה ומצליחה. הצעד הראשון הוא לקבוע מה אתה רוצה לשתף ועם מי אתה רוצה לשתף אותו, ולאחר מכן עליך להשקיע מאמץ כדי לבנות את הקהל שלך ולהיות עקבי עם איכות התוכן שלך לטווח הארוך.Source by Natascha Cox

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved