איך להפוך את תחביב הרמת המשקולות שלך למקצוע

/
/
/
68 Views

הרמת משקולות מחולקת בדרך כלל לקטגוריות שונות – פיתוח גוף, הרמת כוח, הרמת משקולות אולימפית ועיסוקי בריאות וכושר כלליים. ולמרות שכל אחד מהם משתנה בפילוסופיה ובביצוע, מרימי משקולות באופן כללי חולקים תכונה אחת משותפת – הם אוהבים אימונים ובילוי בחדר הכושר.

במקרים רבים, אם לא ברובם, הרמת משקולות מוצלחת כוללת גם מרימי משקולות שינה מספיקים, שמירה על תזונה בריאה ושימוש בוויטמינים ותוספי מזון שונים כדי לשמור על בריאותם ולמקסם את תוצאות הרמת המשקולות שלהם.

נשמע מוכר?

אז תגיד לי, האם זה הגיוני להשקיע את כל המאמץ הזה, ליצור נפש, גוף ואורח חיים בריאים, רק כדי לבלות 40 שעות בשבוע בעבודה שאתה שונא? או אפילו בעבודה שהיא בסדר, אבל עדיין מכניסה לחיים שלך לחץ על בסיס יומי או שבועי? כולנו יודעים שלחץ יכול להזיק לגוף ולנפש, אז למה לעבור את זה לרעתך כדי להפוך מישהו אחר לעשיר יותר? נשמע פחות פרודוקטיבי לכל אורח החיים הבריא שלך בהרמת משקולות, לא?

מה אם הייתה חלופה בת קיימא?

למרבה המזל, יש! אם הרמת משקולות במשך זמן מה בהצלחה, ללא ספק שמת לב לשינויים מועילים בכוח, באנרגיה, במבנה הגוף ובגישה הכללית שלך. וסביר להניח שהסובבים אותך, בחדר הכושר ומחוצה לו, גם שמו לב והעירו. אנשים מתחילים לשאול איך ירדת במשקל, חיזקת את החלק האמצעי שלך, בנית יותר שרירים או שיש לך את הזמן והאנרגיה לשמור על אורח החיים שלך בכושר, לא? ובזה טמונה התשובה לבעיית העבודה/סגנון החיים…

מיליוני אנשים ברחבי העולם הולכים לחדר כושר באופן קבוע אבל לא משיגים את אותן תוצאות שאתה. אולי אין להם את הידע של נהלי הרמת משקולות נכונים, אולי הם לא יודעים אילו תרגילים הכי טובים כדי לעמוד ביעדים שלהם, או שהם אפילו לא הגדירו מטרות ספציפיות עדיין, מה שמשאיר אותם לא מסוגלים לאמוד מה עובד ומה מבזבז את זמנם.

ולכל אחד מהם, יש 5 – 10 אנשים מחוץ לחדר הכושר שרוצים אורח חיים בריא, שרוצים לרדת במשקל, שרוצים להיות חזקים יותר או סתם רוצים לשפר את הגוף שלהם לפני שהם יוצאים לים בחדש שלהם. ביקיני או בגד ים. רבים מהם נבהלים מהרעיון ללכת לחדר כושר ורוצים להתאמן בבית, אבל אין להם מושג איך להתחיל. אחרים לא נבהלים, אבל אין להם מוטיבציה יתרה – עדיין.

קל לראות כיצד הידע והניסיון שלך בהרמת משקולות, דיאטה ואורח חיים יכולים לעזור להם, לא? למרבה המזל, אתה יכול להתחיל לבנות את עסק האימון האישי שלך במשרה חלקית, להשקיע כמה או מעט זמן בכל שבוע כמו שיש לך, בכל נקודה במהלך היום או הלילה שתבחר לעבוד עליו. ובניגוד להרבה עסקים ביתיים אחרים, יש לך מידה רבה של שליטה על כמה מהר העסק שלך גדל.

התחל על ידי מחקר מהיר באינטרנט כדי לראות איזו הסמכה מתאימה ביותר לסגנון הרמת משקולות שאתה רוצה לאמן. אולי כדאי להתחיל באימונים כדי להיות מאמן אישי מוסמך (CPT), מדריך כושר מוסמך (CFI) או אפילו מאמן תזונה. עם הזמן אולי תרצה לקבל את שלושתם יחד עם הסמכות אחרות וספציפיות יותר, אבל לעת עתה בחר את זו שקשורה באופן הישיר ביותר לסוג הרמת המשקולות שאתה בעצמך אוהב להשתתף בה. אתה יותר אוהב לשמור על מוטיבציה ולהשלים את ההסמכה אם אתה אוהב את הנושא, וגם תלמד מידע חדש שיעזור לתוצאות הרמת המשקולות שלך.

בזמן שאתה עובד לקראת ההסמכה הראשונה שלך, הגדר והתחל לפרסם בחשבונות המדיה החברתית שלך בתחום הבריאות והכושר שלך. אלו יהיו 'חלונות החנות' שלך למרימי המשקולות ו wannabes, אז אל תחסכו – לכל הפחות הגדר פרופילים בפייסבוק, אינסטגרם וטוויטר. אם אתה כבר חבר או מכיר אתרי מדיה חברתית אחרים שתרצה להשתמש בהם, אז יותר טוב.

מנקודה זו ואילך, ודא שאתה עומד בכל החוקים והתקנון המקומי לגבי עסקים מהבית, ודבר עם איש הביטוח שלך אם אתה זקוק לביטוח אחריות בעת מתן הוראות תרגול, במיוחד עם הסיכונים הפוטנציאליים עבור אנשים חדשים. להרמת משקולות בין אם הם מתאמנים בחדר כושר או מתאמנים בבית.

אמנם אין צורך באישורי הרמת משקולות שלך כדי להתחיל לאמן אנשים, אבל זה בהחלט מוסיף לאמינות שלך כשאתה מתחיל, לפחות עד שיש לך כמה סיפורי הצלחה מלקוחות הרמת משקולות הראשוניים שלך. אבל אתה עדיין יכול לעשות הרבה כדי להשיק את העסק שלך בזמן שאתה עדיין עובד לקראת ההסמכות האלה.

האם אתה מתכוון להקים אזור אימונים פרטי במוסך, במרתף או בחדר הפנוי שלך? או שאתה מחפש להכשיר אנשים באופן וירטואלי, לספק להם את ההדרכה הדרושה באמצעות שיחות וידאו ושגרות אימון מוכנות מראש המותאמות למטרות שלהם? כך או כך, הודיעו שאתם מחפשים זוג חברים או מכרים להרמת משקולות שמחפשים להתחיל או להגיע לתוצאות טובות יותר, ושאתם מוכנים לאמן אותם בחינם או בתשלום מופחת כדי להיות מסוגל להשתמש בהם כדוגמאות ליכולת האימון שלך.

ומשם אתה בדרך לעסק שלך בבית, הופך את תחביב הרמת המשקולות שלך למקצוע שלך. ככל שתצבור יותר הסמכות, יותר לקוחות ומספר גדול יותר של מדיה חברתית בתעשיית הרמת המשקולות והכושר, תגלה שהידע, התוצאות, המוניטין וההכנסה שלך יכולים לגדול באופן קבוע בהתאם לזמן והמאמץ שאתה משקיע בחדש שלך. עסק מהבית.

בשלב מסוים תוכל להחליט להשאיר את זה במשרה חלקית או ללכת במשרה מלאה עם האימון שלך להרמת משקולות – והאם להמשיך לעשות את זה כעסק מהבית, להקים חדר כושר משלך לאימון אישי או לעשות סידורים עם חדר כושר מקומי כדי לקחת את העסק שלך לשם. בכל מקרה, תהיה לך את השמחה והסיפוק לדעת שהפכת את התשוקה שלך להרמת משקולות מהתחביב שלך למקצוע שלך, ולתת לך לפעול בתנאים שלך לפי לוח הזמנים שלך בעסק ביתי בתחום שאתה נמצא בו. כבר באמת נלהב – הרמת משקולות!Source by D. Champigny

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.mhantena.com All Rights Reserved