אופנה או נוחות – מה יותר חשוב?

/
/
/
43 Views

זה בכל רחבי המגזינים, שמופיע לעתים קרובות בטלוויזיה, ואפילו כמה עיתונים משתתפים במשחק. עצות מה ללבוש ומה לא ללבוש. האנשים שאנו מקיפים את עצמנו נוטים לשמוח מדי מכדי לחלוק את מחשבותיהם על התלבושות שלנו. קשה להימנע, כי המסר נמצא בכל מקום, ואם לא נעקוב אחר הטרנד, נאמר לנו ש"שחררנו את עצמנו ".

אבל האם זה באמת משנה? אחרי הכל, המטרה העיקרית של הלבוש היא לשמור עלינו חמים ובטוחים מהסביבה המקיפה אותנו. הבגדים אמורים להיות פונקציונליים. ללא פרווה או נוצות בכדי לשמור עלינו בנוח, אנו מסתמכים על חומרים שונים כדי לבצע את העבודה עבורנו. אין ספק שזה נחמד כאשר הבגדים נראים אטרקטיביים, אבל לא משנה כמה משהו מושך אותו, אם הוא לא מרגיש נעים כנגד העור ואם הוא כואב ללבוש, מדוע שנחשוף אליו פשוט כי זו אופנה?

הצהרה אחת אופנתית חולקת את דעות הנשים במשך עשרות שנים – הנעל עם עקב גבוה. חלק מהנשים לובשות אותן כי בדרך כלל חושבים שהן גורמות לרגליים להיראות טוב. חלק לובשים אותם כי הם גורמים לך להיראות גבוה יותר. חלקם דווקא מוצאים אותם נוחים ללבישה, בעוד שאחרים לא מצליחים ללכת בהם יותר מכמה צעדים מבלי לסובב את הקרסול. הם יכולים לגרום לבעיות בכף הרגל, לכאבי רגליים וגב, הכל בשם האופנה. האם זה שווה את זה?

התשובה לא פשוטה כמו שזה נראה. באופן כללי, ככל שאנחנו מתבגרים כך פחות אכפת לנו ממה שיש ומה יש. החלטנו מה אנחנו אוהבים ללבוש ובמה אנחנו מרגישים בנוח, כך שכאשר נצא למסע קניות, סביר שנקבל יותר מאותו הדבר או דומה לו. אולי נקבל מדי פעם פריט "מהודר" לאירועים מיוחדים, אבל אם אנחנו אוהבים את הג'ינס ואת הטרנר שלנו, לזה נחזור ביום יום.

כמו כל ענף, אופנה היא כסף. השינוי המתמיד במגמות שגורם לאנשים לשנות את התוכן של ארונות הבגדים שלהם לאורך כל השנה נועד להשאיר אותנו מוציאים את הכסף שלנו. אם מגזיני אופנה היו אומרים לנו שהחובה האחרונה היא למעשה אותה חובה כמו בשנה שעברה, ושנה שלפניה, אנשים היו מחליפים את הפריט הזה רק אם הוא ניזוק או אם הוא לא מתאים יותר. כדי לשמור על לקוחות על קצות האצבעות וכדי לשמור על אנשים בתעשייה בעבודה, האופנה חייבת להמשיך ולהתפתח.

זה לא אומר שעלינו לעקוב. לא אלא אם כן נרצה. אין טעם לרכוש בגדים רק כי הם אופנתיים אם איננו יכולים להרשות לעצמנו או לשאוף לעשות זאת. כן, בגדים יפים יכולים לעזור כשאנחנו רוצים למשוך שותף, אבל אם השותף הזה אינו חלק מתעשיית האופנה או מישהו שעוקב אחר הטרנדים האחרונים עד הסוף, לא סביר שידאג להם כל כך.

העצה שלי היא ללכת על מה שאתה אוהב, בלי קשר למה שהתקשורת אומרת לך ללבוש. אם אתה רוצה להיראות טוב, כמעט כל דבר יעבוד אם הוא מתאים למבנה הגוף ולגוון העור שלך. אם אתה אוהב להתלבש כדי להתרשם, לך על זה. אם אתה אוהב את העקבים הגבוהים שלך, לך על זה (אם כי לא הייתי לובש אותם כל הזמן – תן לרגליים את ההפסקה שמגיעה לה). אם אתה אוהב את הבגדים שלך בנוחות, אל תהסס. אל תתני לאף אחד להגיד לך שהרשית לעצמך ללכת רק בגלל שאתה אוהב את חולצות הברדס שלך. הם לא צריכים ללבוש אותם.

כל אחד צריך להיות חופשי להתלבש איך שהוא אוהב. אם אתה אוהב את מה שאתה לובש, זה עוזר לך להרגיש בטוח, וזה הרבה יותר אטרקטיבי מאשר שמלת המעצבים האחרונה.Source by Kit Marsters

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved