אוזניות ADCOM אלחוטיות ואוזניות

/
/
/
50 Views

תעשיית המשחקים מעולם לא ראתה הסלמה כזו ב-5 השנים האחרונות, במיוחד עם טלפונים כף יד שמגיעים עם בליטה שלא נראתה בכוחות העיבוד ויכולות GPU בעלות ביצועים גבוהים. מעולם לא ראינו טרנדים מוכווני משחק שמגיעים לשוק כמו פוקימון גו ותרבות PUBG שלמה מתבשלת בקרב הדור הטוב יותר מ-18+.

השוק מתחיל להתרענן ומוכן למגוון משחקים מוכנים למציאות רבודה ואנחנו כבר יכולים לראות את תרבות ה-VR באופק. מה שראינו גם עם הצמיחה הזו הוא ביקוש לאוזניות בעלות ביצועים פרימיום שמגיעות עם תג מחיר ידידותי לכיס.

אדקום מחויבת להביא פתרונות סבירים לשרת את השוק הנלהב עם ההיצע שלה, ' ADCOM AHP-301 אוזניות גיימינג אוזניות Over-Ear ' שמגיע עמוס במיקרופון מתכוונן שיושב על זרוע כדי למקם מחדש את מיקום המיקרופון כך שיתאים למרחק השפה למיקרופון כאוות נפשו של המשתמש.

אדקום מעסיקה את המשאבים שלה כדי להתחיל מחקר שוק משוכלל ומחקר אחד כזה מצביע על כך שבחלק הטוב ביותר של טווח 5 השנים הקרובות, ג'ק 3.5 מ"מ עדיין יחזיק את מעמדו כאחד הפתרונות המגוונים ביותר לתמיכת ציוד חוצה כשזה מגיע להאזנה למוזיקה או לשחק משחקים תוך כדי תנועה, ובדיוק בגלל זה אנחנו מקפידים לשמור על ה- Audiojack בגודל 3.5 מ"מ כדי לוודא שמשתמשים יכולים לנענע את הפתרון המגוון ביותר לשנים הבאות.

אדקום אוזניות גיימינג פועלות ללא רבב עם כל מגוון הטלפונים והטלפונים החכמים של Adcom.

שלא כמו כמה מהפתרונות האיכותיים הקיימים בשוק המציעים תגובת תדר מ-30 הרץ עד 20 קילו-הרץ, המאמר שלנו ADCOM AHP-301 אוזניות גיימינג מגיעות עם תגובת תדר של 20 הרץ עד 20 קילו-הרץ, מה שמבטיח שלעולם לא תפספסו. על טון קריטי ומנגינה תגובה.אדקום מספקת עם האוזניות האלחוטיות הטובות ביותר זמין בשוק.

היצע האוזניות החוטיות הקלות של Adcom מגיעות עם נוחות נוספת לטווחי שחיקה ארוכים יותר ואורך חוט נאות של 1.8 מטר יוודא שהמחוות הדינמיות שלך במשחק לעולם לא יספגו מכה.

הצעה נוספת מ-Adcom נותנת מענה לאנשים בקצב מהיר שרוצים להישאר מחוברים תוך כדי תנועה ולא רוצים שהחלק הנוסף של נשיאת הטלפונים הסלולריים שלהם תמיד ידבק לאוזנם כדי לקבל שיחות ארוכות.

Adcom M1 הוא נייד קל משקל אוזניות Bluetooth אלחוטיות הטובות ביותר, אוזניות One Piece בעלת טכנולוגיית Bluetooth 4.1 מתקדמת להתאמה מהירה יותר עם כל מכשירי Android, iOS ו-Windows. הפעלה קלה בטווח של 10 מטרים

סוללת הליתיום-יון פולימר שלו בנפח 60 mAh מציעה 4 שעות דיבור רצופות טובות וזמן המתנה עצום של 80 שעות לזמן טעינה מלא של 1.5 שעות.

העיצוב הדינמי הקל במיוחד שלו נועד לתת מענה לעייפות של שעות ארוכות ולהבטיח חווית שיחה נוחה לאורך זמן תוך כדי תנועה.

Adcom מציעה את האוזניות החוטיות הקלות והאלחוטיות האמיתיות והנוחות שלה לדור רב-גוני פרואקטיבי הולך וגדל, שרוצה מגוון סביר במיוחד של פתרונות שפותחו תוך התחשבות בעובדה שבינוניות סובלנית אינה אופציה.Source by Sahib Bhatia

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved